nick
şifre

Cinsel sohbet

Merhaba! Kıymetli Cinsel sohbet nizamlarını seven Bay – hanımefendi kullanıcılarımız. Hoşça vakitler ve Kaliteli bir şekilde en iyi zamanlar geçirmeniz için herşeyi nizamına uygun bir halde kurulu için nefesinin son dakikasına kadar dilediğiniz insanlarla harbi bir halde ister kanal genelin de isterseniz de özel hitap ettiğimiz yerden bolca söyleşi’Ler edebilir ve birlikte en güzel birliklerinize yer verebilirsiniz.

ESohbetOdalari.Com Sitesi Türkiye’nin maksimum sevilen Cinsel sohbet, Lezbiyen sohbet, ve Gabile sohbet. Kelimelerinde tüm kullanıcılarını sevdiren bir şekilde 7/24 saat aralıksız bir halde en iyi mükemmel anlık ve güncel hizmet veren Dünya’nın ilk sitesidir. Her yaşa uygun burada kendinize uygun olan bir tane gönül rahatlığıyla bulabilir ve onunla beraber ileriye dönük ister Lezbiyen söyleşi ederek isterseniz de düzgüsel uygulamalı bir şekilde sohbet’Ler edebilirsiniz. Yeni yeni en güzel bayanlarla ve en yakışıklı beylerle bir arada bulunmak ve tüm isteklerinize ve arzularınıza yer verip ve mus mutlu bir şekilde mutlu sona ulaşmak istiyorsanız o vakit tek yapmanız gereken şey. Derhal sitemize bir kere olsun mahsustan gelmeniz kafi olacaktır..

Selamlar kıymetli kullanıcılarımız. Chat odalarında yüzlerce kişi aynı anda sohbet edebildiğii bildiğiniz gibi. Bundan dolayı dilediğiniz bir rumuzun (nick) başkası tarafınca kullanılmasını istmiyorsanız o rumuzu kayıt altına almak zorundasınız. Sizlere iyi mi kayıt edileceğini anlatacağım.
Öncelikle kayıt edeceğiniz rumuza geçiniz. Rumuz değiştirebilmek için /nick rumuzismi Ayşe rumuzunu kullanmak istiyorsanız /Nick Ayşe yapmanız gerekiyor. Daha sonrasında ise /nickserv register şifre e-mail, burada şifre ve e-mail kısımları değşikendir, sizin bilgileriniz ve unutmayacağınız bir şifre olması gerekmektedir.
Örnek vermek gerekirse ben haysiyet rumuzunu kayıt etmek isterim. Sırayla /nick onur yapıyorum, daha sonrasında /nickserv register 394843 onur@esohbetodalari.Com komutunu uyguluyorum. Bu mail ve sayı yazdığım şifre benim. Her girdiğimde açılan panele de şifremizi girmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Sohbet Odaları başlıklı makalemizde gerçek, gerçek chat ve gerçek chat odaları hakkında bilgiler verilmektedir.

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 6 Ocak, 2018
okuma 285 views okuma
yorum yorum yok
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?