nick
şifre

Cinsel sohbette orgazm olmak

Slm olsun cinselciler. Selam olsun cinselde orgazm olanlara hepinize basit gelsin. Birgün esohbetodalari.Com sitesinde takılırken biriyle tanıştım çok güzel bir bayandı ve beni oracıkta sıcak sohbetiyle eritti bitirdi o denli güzel ve anlamlı bir halde +18 cinsel söyleşi hakkında bahsetti ki o sohbette biz de orgazm olduk.

Uzun yıllardan beridir o dostla cinsel hakkında tüm herşeyi özel dediğimiz yerden yaptık sonrada real alemde buluşarak uygulamalı yapmış olduk hayatım boyunca böyle güzel bir site bulmadım tüm her insana bu siteyi tavsiye ederim kesinlikle ama mutlaka bir kere olsun her insanın girmesini ve burada tüm aktivitelerine anlık ve güncel bir şekilde ücretsiz ve üyeliksiz bir halde yer vermesini temenni ederim. Çünkü bu sitede herşey dilediğiniz kdar kafanıza gore takılabilir ve bütün isteklerinize anlık ve güncel bir şekilde yer verebilirsiniz. En güzel kızlarla bürünmüş ve en yakışıklı erkeklerle donanmış bu sitede sizlerde mutalaka kendinize en uygun birini rahat bir şekilde bulabilir ve onlarla beraber ne güzel anılarınızı birlikte geçirebilirsiniz. Bütün hepimiz burada o vakit sen nerdesin Bugün ki sayfa başlığımız,pasif sohbet üzerine kurulu olacaktır.İlk önce eylemsiz ne demek onu bilmeyen arkadaşlarımız için bilgi verelim;

eylemsiz:
1. Bir şeye karşı tepki göstermeyen, etkinliği olmayan, başkasının etkisine katlanan, eylemsiz, edilgin.
2. Bir mal varlığı üstünde etki yapan, para ile değerlendirilebilir borç ve yükümlülüklerin toplamı pasifdir.

Bizim burada bahsetmek istediğimiz pasiflik, genelde eşcinseller de kullanılan deyimle belirtilmiştir.
Birçok gay sitelerinde bu tür nicklere veya isimlere rastlayabilirsiniz.

Örnek; Pasif_cocuk, P-ahmet gibi nicklere anlamlandırılmıştır.

Pasif söyleşi severler sayfamızdan sohbete bağlanıp, lüzumlu sohbet odalarında arayışta bulunabilirler.

Bir önceki yazımız olan Güzel Kızlarla Cinsel Sohbet başlıklı makalemizde Cinsel chat, Cinsel sohbet ve cinsel sohbet odaları hakkında bilgiler verilmektedir.

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 1 Şubat, 2018
okuma 238 views okuma
yorum yorum yok
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?